Zapraszamy na pierwsze w ID warsztaty z projektowania haftów komputerowych, które odbędą się w dn. 17 i 24.11.19 o godz. 11:00.

Zapraszamy na pierwsze warsztaty towarzyszące wystawie ''Dziewczyny na warsztat'', które odbędą się 16.11.19 godz. 12:00.

Dyrektor jednostki budżetowej Wzgórze Zamkowe w Kielcach, informuje, że konkurs na stanowisko: Zastępcy Dyrektora ''Wzgórza Zamkowego'' ds. Instytutu Dizajnu w Kielcach został unieważniony.

Unieważnienie konkursu.pdf

Wystawa ''Dziewczyny na warsztat'', której wernisaż odbędzie się 11.10.19 o godz. 18:00, jest wynikiem analizy aktualnego charakteru pracy polskich projektantek.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z warszawską grupą projektową Zespół wespół, które odbędzie się 23.08.2019 r. o godz. 18:00 w czytelni Instytutu Dizajnu.

Zapraszamy do zapoznania się z założeniami projektu ,,Świętokrzyskie dla Europy" oraz do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach tego projektu. 

 

Logo Instytutu Dizajnu w Kielcach Wzgórze Zamkowe Kielce Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach

 

 
 
 
 

projekt i wykonanie: Dariusz Ścisło

© 2019 Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,