Wykład i warsztaty kulinarne dla dorosłych odbędą się 6 kwietnia w godz. 12.00-16.00 w sali warsztatowej ID. Będzie to nowy cykl warsztatów i spotkań dotyczących przyszłościowych rozwiązań dla problemów związanych z żywnością i energią.

Już po raz ósmy zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty z cyklu Uszyj to sam, które odbędą się 28 marca w godz. 16.30 - 19.30 w Ambasadzie Dizajnu przy ul. Wesołej 38.

9 marca w pracowni warsztatowej Instytutu Dizajnu w godz. 11.00 - 13.00 odbędą się warsztaty dla dzieci z cyklu Taking Things Apart.

Wystawa Sto Lat! w przestrzeni Instytutu Dizajnu będzie dostępna dla zwiedzających do 5 maja. Ekspozycję przygotowało Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej.

W czytelni Instytutu Dizajnu dostępna dla odwiedzających jest wystawa 15 interpretacji znaków graficznych Karola Śliwki w wykonaniu najlepszych polskich ilustratorów! 

Zapraszamy do Galerii Głównej Instytutu Dizajnu na wysatwę KAROL ŚLIWKA POLSKIE PROJEKTY POLSCY PROJEKTANCI. To druga odsłona wystawy. W ubiegłym roku prezentowana była w Muzeum Miasta Gdyni. 

 

 

 
 
 
 
 

projekt i wykonanie: Dariusz Ścisło

© 2019 Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,