W ramach ferii zimowych w Instytucie Dizajnu odbędą się pięciodniowe warsztaty nawiązujące do aktualnej wystawy w Galerii Głównej "Spektrum światła. Dizajn i fotony". Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 9 - 13 lat.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, Instytut Dizajnu oraz Stowarzyszenie Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej – Region Świętokrzyski zapraszają na Wystawę Fotografii Artystycznej w ramach finału projektu TEATR, MAMA, TATA i JA.

Dyrektor JEDNOSTKI BUDŻETOWEJ „WZGÓRZE ZAMKOWEw Kielcach
ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze:
Zastępcy Dyrektora „WZGÓRZA ZAMKOWEGO”
ds. Instytutu Dizajnu w Kielcach

23 listopada 2018 r. w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej odbędzie się otwarcie nowej ekspozycji stałej w karcerach i piwnicach dawnego kieleckiego więzienia dedykowanej bohaterom podziemia niepodległościowego 1939-56 Kielecczyzny.

W przestrzeni Instytutu Dizajnu od 16 listopada można oglądać wystawę Tartaruga studio. Jest to pierwsza autorska wystawa tej pracowni, założonej przez Wiktorię Podolec i Jadwigę Lenart.

Najnowsza wystawa w Instytucie Dizajnu stawia na światło i jego związki z projektowaniem. To próba odpowiedzi na pytanie czy można zaprojektować światło i jakie pomysły na opowiedzenie o tym zjawisku mają dizajnerzy. 

 

 

 
 
 
 
 

projekt i wykonanie: Dariusz Ścisło

© 2019 Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,