Historia naszego miasta nakreślona postaciami nietuzinkowych kobiet - zapraszamy na spotkanie autorskie i promocję książki "Nie(d)ocenione".

W przestrzeni Instytutu Dizajnu od 16 listopada będzie można oglądać wystawę Tartaruga studio.Będzie to pierwsza autorska wystawa tej pracowni. Otwarciu ekspozycji będzie towarzyszyło spotkanie autorskie z założycielkami studia w czytelni ID o godz. 18.00.

Z cyklu "Prosto z pieca" pracownia ceramiczna zaprasza na warsztaty dla dorosłych "Marzenie Picassa - geometryczne donice", które odbędą się 17 listopada o godz. 11.00.

Zapraszamy na dziesiątą już odsłonę kursu konstrukcji odzieży dla dorosłych z cyklu "ABC konstrukcji". 23 listopada ruszą zajęcia, na których uczestnicy dowiedzą się jak uszyć płaszcz.

W niedzielę 18 listopada zapraszamy na warsztaty dorosłych, lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne tkaniny lub dekoracyjnie wykończyć materiały.

Najnowsza wystawa w Instytucie Dizajnu stawia na światło i jego związki z projektowaniem. To próba odpowiedzi na pytanie czy można zaprojektować światło i jakie pomysły na opowiedzenie o tym zjawisku mają dizajnerzy. 

 

 

 
 
 
 
 

projekt i wykonanie: Dariusz Ścisło

© 2018 Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,